MediaMonkey dla Androida [P]

Media Monkey ma wersję dla tabletów i smartfonów z Androidem.
Synchronizuje z PC pliki muzyczne, playlisty i wszelkie metadane (np. tagi, oceny, opisy). W smartfonie można w trakcie grania wykonywać wszystkie typowe operacje z tagowaniem i ocenianiem włącznie (a dodatkowo np. w trakcie grania wysłać komuś utwór, którym się zachwycił - z poziomu interfejsu aplikacji ).
Dokonane w urządzeniu mobilnym zmiany w metadanych (np. ocena, tagi) synchronizują się potem z PC.

Odtwarzacz MediaMonkey dla urządzeń mobilnych

Jedną z istotnych zalet MediaMonkey jako narzędzia dla T-DJ-a jest dobra integracja aplikacji dla Windows z aplikacją dla urządzeń mobilnych (tabletów i smartfonów).
  • Awaryjne urządzenie zapasowe 
    (w smartfonie lub tablecie można mieć kopię biblioteki muzycznej (całości lub wybranej części) oraz playlist(y). W przypadku awarii lub innych kłopotów z laptopem można błyskawicznie włączyć małe mobilne urządzenie zapasowe).
  • Obsługa milongi na świeżym powietrzu, FlashMobu, pokazu warsztatu etc.
       

Którą wersję zainstalować?

  • Wersja bezpłatna jest w pełni funkcjonalna. Nie pozwala na synchronizację muzyki i playlist przez WiFi (ale pozwala na synchronizację przez USB).
  • Wersja BETA (testowa) jest bezpłatna i ma odblokowane wszystkie funkcje wersji płatnej, jednak fukcjonuje przez 15 dni, w ciągu których trzeba aplikację aktualizować zawsze do najnowszej wersji testowej (aby zapewnić ciągłość działania).
  • Wersja PRO (płatna). Pozwala synchronizować muzykę przez WiFi (wersja bezpłatna tylko przez USB) oraz przeglądać muzykę po folderach (wersja bezpłatna tylko po tagach).